اخبار
 
آیین رونمایی آلبوم سرود «بزرگ راه» با محوریت شخصیت فرماندهان شهید دفاع مقدس روز دوشنبه نوزدهم شهریور در تالار وحدت تهران برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سازمان هنری رسانه ای اوج، آیین رونمایی آلبوم سرود «بزرگ راه» با محوریت شخصیت فرماندهان شهید دفاع مقدس ساعت ۱۷ روز دوشنبه نوزدهم شهریور در تالار وحدت تهران برگزار می شود. در این مراسم که برای نخستین بار با این شکل برگزار می شود، قرار است قطعات آلبوم سرود «بزرگ‌راه» در قالب سرود نمایش به اجرا در آید که در این چارچوب هنرمندانی از استان های مختلف کشور مانند خراسان رضوی، فارس، لرستان، قم، آذربایجان غربی، یزد، اصفهان و تهران اجرای این سرود نمایش را بر عهده دارند.

در این برنامه علاوه بر حضور خانواده های معزز شهدای مدافع حرم، خانواده سرداران شهید دفاع مقدس، شهدای هسته ای و هنرمندان حجت الاسلام و المسلمین قمی رئیس جدید سازمان تبلیغات اسلامی سخنرانی خواهد کرد.  

آلبوم سرود «بزرگ‌راه» متشکل از قطعات سرود و همخوانی پیرامون سرداران شهید همّت، بروجردی، شهید زین الدین، برونسی، باقری، باکری، خرّازی، طهرانی مقدّم، چمران، صیّاد شیرازی است که بعد از برگزاری مراسم رونمایی روانه بازار می شود.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر