اخبار
 
مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین «من و حمید» روایتی از زندگی شهید سیاهکالی از نگاه دوربین صدا و سیمای قزوین
انبارلویی گفت: در پی بیانات ارزشمند مقام معظم رهبری پیرامون کتاب «یادت باشد»، روایتی از زندگی شهید مدافع حرم حمید سیاهکالی مرادی، شبکه قزوین با تولید مستندی تحت عنوان «من و حمید» بخش هایی از زندگی این شهید را بازگو خواهد کرد.

سعید انبارلویی مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین، در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج قزوین بیان کرد: در پی بیانات ارزشمند مقام معظم رهبری پیرامون کتاب «یادت باشد»، روایتی از زندگی شهید مدافع حرم حمید سیاهکالی مرادی، شبکه قزوین با تولید مستندی تحت عنوان «من و حمید» بخش هایی از زندگی این شهید را بازگو خواهد کرد. 
وی گفت: این مستند مسیر زندگی شهید شاخص مدافع حرم استان قزوین « حمید سیاهکالی مرادی» را از دوران کودکی تا شهادت و پس از شهادت به تصویر می کشد.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز قزوین اظهار کرد: در مستند تلویزیونی «من و حمید» با بازسازی بخش هایی از زندگی و رشادت های این شهید بزرگوار در شب عملیات و همچنین گفتگو با همرزمان، خانواده و برخی از دوستان «شهید حمید سیاهکالی مرادی» ویژگی های اخلاقی وی از زبان این افراد روایت می شود.
انبارلویی تصریح کرد: به منظور تقویت محتوای این مستند از منابعی همچون وصیتنامه شهید، عکس های یادگاری، دست نوشته ها و فیلم های به جای مانده از شهید سیاهکالی مرادی هم استفاده خواهد شد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: مستند تلویزیونی «من و حمید» به تهیه کنندگی و کارگردانی مجتبی یعقوبی به مدت 70 دقیقه در سیمای مرکز قزوین تولید می شود که بمناسبت هفته دفاع مقدس از آن رونمایی خواهد شد.
گفتنی است پاسدار شهید حمید سیاهکالی مرادی دومین شهید سرافراز مدافع حرم از استان قزوین می باشد که در تاریخ ۴ اردیبهشت ماه ۱۳۶۸ در قزوین ولادت یافت و در 5 آذر ماه سال 94 در راه دفاع از حرم حضرت زینب(س) در نبرد با تروریست‌های تکفیری داعش در سوریه به شهادت رسید.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر